• In English
 • Діти постраждалих співробітників системи МВС зможуть відпочивати в Хорватії
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 01 серпня 2023 року о 18:53

  31 липня під час робочої зустрічі заступника Міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко з президентом асоціації “Хорватія допомагає” Джурджею Адлешич, сторони домовилися про розширення співпраці в питанні реабілітації українських дітей та започаткування нових напрямів співпраці. 

  Учасники обговорили питання удосконалення ветеранської політики, протидії сексуальному насильству під час війни та розмінування українських територій.

  “У час, коли Україна зіткнулася з російською агресією, вони поряд, діляться досвідом і допомагають нашим дітям. Упродовж останнього року ця невелика, але дуже гостинна країна прийняла українських дітей на відпочинок та відновлення. Це діти працівників системи МВС, батьки яких загинули у війні, потрапили в полон, чи несуть службу на передовій”, – зазначила Катерина Павліченко.  

  Під час зустрічі учасники домовились про продовження співпраці в реабілітації українських дітей. Влітку і на зимові свята вони зможуть відірватися від українських реалій і перевести дух на Балканах. 

  Нагадаємо, з початку повномасштабної війни близько сотні дітей працівників системи МВС, батьки яких загинули у війні, потрапили в полон, чи несуть службу на передовій, змогли відпочити та пройти відновлення в Хорватії.