• In English
 • Держводагентство: Лютий – час підготовки до пропуску весняного водопілля
  Державне агентство водних ресурсів України, опубліковано 16 лютого 2019 року о 16:39

  Лютий – час підготовки до пропуску весняного водопілляСаме це питання об’єднало членів робочої групи Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських водосховищ 15 лютого на відповідному засіданні. Зокрема, під час заходу було обговорено прогнозування водності Дніпра у ІІ половині лютого.

  Так, за уточненим прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у ІІ половині лютого 2019 року очікується в середньому 107% (965 м3/с) від норми (норма лютого – 897 м3/с).

  На початку засідання робочою групою було обговорено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у І половині лютого, узгоджений Міжвідомчою комісією, і встановлено, що станом на 14 лютого його наповнення складає 84,1% від проектного.

  Представник Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проінформував про якісний стан води у каскаді дніпровських водосховищ, який визнано задовільним.

  Завершуючи засідання, члени робочої групи Міжвідомчої комісії, врахувавши гідрометеорологічну і водогосподарську обстановки у басейні Дніпра та гідрологічний прогноз на другу половину лютого, узгодили оптимальтний режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у другій половині лютого.

  Детальніше з інформацією щодо режиму роботи каскаду дніпровських водосховищ у другій половині лютого 2019 року можна ознайомитися на сайті Держводагентства за посиланням.