• In English
  • Держстат: Відповідно до рішення Уряду Всеукраїнський перепис населення має відбутися у 2023 році
    Державна служба статистики України, опубліковано 09 грудня 2020 року о 16:02

    Сьогодні, 9 грудня, на засіданні Уряду було схвалено розпорядження "Про проведення у 2023 році Всеукраїнського перепису населення", проект якого розробив Держстат. Документ встановлює термін проведення Всеукраїнського перепису населення – 2023 рік.

    В Україні, як і в більшості країн світу, переписи населення є обов’язковим елементом демографічної статистики. Без перепису неможливо отримати повну та детальну інформацію щодо різноманітних характеристик населення країни в цілому та по кожній адміністративно-територіальній одиниці для інформаційного забезпечення управління та прогнозування соціально-економічного розвитку, а також розроблення та реалізації виваженої державної політики з питань народонаселення.

    Прийняття розпорядження надає можливість забезпечити належний рівень підготовки та проведення Всеукраїнського перепису населення у 2023 році в ході всесвітнього раунду переписів населення та житлового фонду (2015-2024 роки), підсумки якого будуть використовуватися при формуванні державної політики з питань економічного та соціального розвитку України та регіонів, бюджетної та міграційної політики, при побудові демографічних прогнозів, для міжнародних зіставлень тощо.