• In English
 • Держсекретар Міноборони провів зустріч з експертами Програми НАТО щодо запровадження доброчесності та зниження корупційних ризиків
  Міністерство оборони України, опубліковано 05 лютого 2019 року о 15:03

  Сьогодні, 5 лютого, в Міністерстві оборони України відбулася зустріч державного секретаря Міноборони Олександра Дубляна з експертами Програми НАТО, які прибули в Україну з метою проведення першої частини другого етапу Самооцінки на предмет виявлення корупційних ризиків серед структур сектору безпеки і оборони України.

  Держсекретар Міноборони України поінформував експертів Програми НАТО про досягнення вітчизняного оборонного відомства щодо запровадження доброчесності та зниження корупційних ризиків.

  Зокрема, він повідомив, що у минулому році Міністром оборони України було створено Комісію з оцінки корупційних ризиків, за результатами роботи якої було розроблено нову Антикорупційну програму Міноборони України на 2018-2020 роки.

  «Висновки і рекомендації експертів Альянсу, які готуються за результатами анкети з Самооцінки доброчесності, прозорості та зниження корупційних ризиків, є надзвичайно важливими і корисними для Міністерства оборони України, – зазначив Олександр Дублян. – Вони надали суттєвого досвіду Міністерству у виявленні корупційних ризиків та були взяті до уваги під час розробки та формування антикорупційної політики в оборонному відомстві України».

  «Наразі вживаються заходи з посилення ефективності управління фінансовими ресурсами, забезпечення цивільного контролю за реалізацією бюджетних програм, здійснюється розвиток та підтримка системи внутрішнього контролю та служби внутрішнього аудиту», – наголосив Олександр Дублян, додавши, що перелік реалізації антикорупційних програм також включає реформу, спрямовану на досягнення стандартів НАТО у системі медичного, речового, продовольчого, житлового забезпечення, військової освіти та використання земель оборони.

  Держсекретар Міноборони України наголосив на тому, що одним із перспективних напрямків антикорупційної роботи в Міноборони України є, у тому числі, подальше нарощування спроможностей Наукового центру з проблем запобігання корупції Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Олександр Дублян повідомив, що лише за минулий рік до занять на антикорупційних курсах та семінарах, які проводилися на базі Наукового центру, залучалися більше тисячі військовослужбовців і працівників ЗС України.