• In English
 • Держрибагентство запрошує громадськість до обговорення галузевих проектів Законів України
  Державне агентство рибного господарства України, опубліковано 29 липня 2021 року о 08:43

  Для громадського обговорення оприлюднено проекти Законів України «Про приєднання України до Угоди про заходи держави порту з недопущення, стримування та ліквідації незаконного, непідзвітного та нерегульованого рибальства» та «Про ратифікацію Поправки до Конвенції про майбутнє багатостороннє співробітництво в галузі рибальства в північно-західній частині Атлантичного океану 1978 року».

  Так, головною метою Угоди держави порту є запобігання, стримування та ліквідація ННН-рибальства. Угода держави порту передбачає ефективне здійснення сторонами в якості держав порту заходів при заході в порт іноземних суден або їх стоянці в порту. Застосування заходів, передбачених Угодою держави порту, буде, зокрема, сприяти гармонізації заходів держави порту, зміцненню регіональної та міжнародної співпраці та припинення надходження на національні та міжнародні ринки риби, виловленої в результаті браконьєрського промислу.

  Водночас ратифікація Поправки до Конвенції про майбутнє багатостороннє співробітництво в галузі рибальства у північно-західній частині Атлантичного океану 1978 року надасть Україні можливість застосувати процедуру для відстоювання своїх претензій на частку «радянської квоти» для добування (вилову) водних біоресурсів у районі дії Конвенції. З огляду на це, національна квота України може потенційно збільшитися, а доступ до нових ресурсів у зоні дії Конвенції для суден під українським прапором матиме позитивний вплив на підтримку та розвиток океанічного промислу.

  Детальніше з проектами документів можна ознайомитися за посиланням.

  Зауваження та пропозиції просимо надавати до 27.08.2021 на e-mail: inter@darg.gov.ua або за адресою: вул. Січових Стрільців, 45, м. Київ, 04053. Телефон для довідок: (044) 484-63-31.

  Держрибагентство запрошує громадськість до обговорення галузевих проектів Законів України