• In English
 • Держприкордонслужба щодо ситуації в пунктах пропуску на західному кордоні

  За добу 9 січня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 77 тисяч осіб та 16 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули 44 тисячі осіб. 29 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

  До України за минулу добу прослідували 33 тисячі осіб, 29 тисяч з них – громадяни України.

  Оформлено 43 вантажівки з гуманітарною допомогою.

  Станом на 10:00 10 січня пункти пропуску на українсько-польському кордоні працюють у штатному режимі.

  Впродовж минулої доби накопичення з легковиків на виїзд з України спостерігались в другій половині дня, майже в усіх пунктах пропуску, найбільше у «Краківці», «Устилузі», «Шегинях» та «Угринові».

  Сьогодні вранці лише перед пунктами пропуску «Краківець» та «Устилуг» зупинилось 30 та 80 легкових автомобілів відповідно. З боку суміжної держави черг не зафіксовано.

  За попередню добу, традиційно вночі, спостерігалось у «Шегинях», «Краківці», та «Раві-Руській» накопичення на виїзд до Польщі автобусів.

  Сьогодні вранці лише  перед пунктом пропуску «Краківець» очікує 3 автобуси, на в’їзд в Україну – 2. На решті пунктів пропуску накопичення автобусів не спостерігається в обох напрямках.

  Нагадаємо, що перетин кордону залежить від роботи усіх представників контрольних служб, які здійснюють свою діяльність в пунктах пропуску та працівників відповідних служб суміжної сторони.

  Також рекомендуємо враховувати можливу нестабільну роботу електронних систем контрольних служб у пунктах пропуску через відключення електроенергії.

  Інформацію щодо стану черг з території суміжних держав можна простежити за посиланням: https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon