• In English
 • Держприкордонслужба щодо ситуації у пунктах пропуску на західному кордоні
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 01 жовтня 2022 року о 11:11

  За добу 30 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 80 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули 44 тисячі осіб. 27 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови. До України за минулу добу прослідували 36 тисяч осіб, більш як 33 тисяч з них – громадяни України.

  Оформлено 52 вантажівки з гуманітарною допомогою.

  Нагадаємо, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) ви можете на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються щотри години.

  Зазначимо, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

  Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. N 57