• In English
 • Держприкордонслужба щодо ситуації на західному кордоні за минулу добу
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 20 травня 2023 року о 09:41

  За добу західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 76 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули 40 тисяч осіб. 24 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

  До України за минулу добу прибули 36 тисяч осіб, 32 тисячі з них – громадяни України. Також оформлено 65 вантажівок з гуманітарною допомогою.

  За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 5 осіб – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 3 особи затримані поза визначеними пунктами перетину.

  Крім того, на виїзд з країни не пропущено одного чоловіка, громадянина України призовного віку, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів, які надають право на перетин кордону. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

  Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами, а також іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. N57.