• In English
 • Держприкордонслужба інформує про ситуацію у пунктах пропуску на західному кордоні
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 08 грудня 2022 року о 10:18

  За добу 7 грудня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 63 тисячі осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули 33 тисячі осіб. 20 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

  В Україну за минулу добу прибули 30 тисяч осіб, 27 тисяч з них – наші співвітчизники.

  Оформлено 77 вантажівок з гуманітарною допомогою.

  За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 14 осіб – 9 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 5 осіб затримані поза ними.

  Крім того, на виїзд з країни не пропустили 5 чоловіків, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів про «непридатність до військової служби» та «інвалідність». У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

  Звертаємо увагу на те, що пропуск осіб через державний кордон здійснюють уповноважені службові особи Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

  Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови від 27 січня 1995 р. N 57

  Якщо ви збираєтесь у поїздку за кордон, ви можете відслідковувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Мінімальний час очікування на прикордонний контроль дозволить зробити вашу поїздку комфортнішою.