• In English
 • Держпродспоживслужбою вилучено майже 3,5 т небезпечних харчових продуктів, що постачалися до навчальних закладів

  Минулого року Держпродспоживслужбою було проведено майже 6,5 тис. лабораторних досліджень харчових продуктів, які використовувалися для приготування страв у навчальних закладах, на відповідність параметрам безпечності. За результатами проведеного контролю встановлено 142 невідповідності за мікробіологічними показниками, що склало 2,1% від досліджуваних зразків.

  «Коли мова йде про безпечність продуктів, якими харчуються наші діти, не може бути жодних компромісів. Держпродспоживслужба реагує на всі випадки відхилень від встановлених норм. Обсяг вилучених продуктів свідчить про ефективність роботи наших фахівців», - зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

  За результатами експертних висновків, у яких підтверджені невідповідності продукції, прийнято 45 рішень про вилучення харчових продуктів з обігу. У 29 випадках прийнято рішення про тимчасове припинення виробництва харчових продуктів. Вилучено з обігу майже 3,5 т небезпечних харчових продуктів, що є важливим чинником для запобігання харчовим отруєнням.

  Раніше ми повідомляли, що 1 січня завершився перехідний період впровадження реформи шкільного харчування.

  Нагадаємо, Держпродспоживслужба виступає надійним партнером у сфері реформування шкільного харчування. Фахівці служби здійснюють контроль безпечності харчових продуктів та відповідності санітарним нормам, проводять перевірки та моніторинг постачальників та послуг з харчування.