• In English
  • Держпродспоживслужба виявила порушення у кожному третьому перевіреному закладі відпочинку та оздоровлення

    За участі спеціалістів Держпродспоживслужби в складі комісій обстежено 142 заклади оздоровлення та відпочинку. Порушення вимог санітарного законодавства встановлено майже у кожному третьому закладі (у 42-х закладах, або у 32% з усіх перевірених).

    «Питання оздоровлення та відпочинку дітей є особливо актуальними в умовах карантину. Держпродспоживслужба тісно співпрацює з органами місцевої влади та власникам оздоровчих закладів для виявлення порушень та їх подальшого усунення», - розповіла Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

    Серед основних порушень, що були виявлені – невиконання пропозицій Держпродспоживслужби щодо зміцнення матеріально-технічної бази, порушення щодо водозабезпечення,  неукомплектованість закладів медичним персоналом, відсутність умов для дотримання санітарно-протиепідемічного та дезінфекційних режимів.

    Виконання пропозицій (планів-завдань), наданих Держпродспоживслужбою власникам оздоровчих закладів щодо створення відповідних умов для оздоровлення та відпочинку дітей, наразі складає 52% у закладах оздоровлення та 36% у закладах відпочинку. Держпродспоживслужба продовжить вживати заходи щодо нагляду за дотриманням вимог законодавства у закладах оздоровлення та відпочинку