• In English
 • Держпродспоживслужба співпрацюватиме з Міносвіти для популяризації аграрної освіти серед молоді

  Об’єднання зусиль для популяризації аграрної освіти серед молоді обговорили під час зустрічі Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

  «Аграрний потенціал України є важливою основою для економіки нашої країни. Створення сучасних умов для розвитку конкурентоспроможного фахівця, який відповідатиме реальним потребам ринку праці та міжнародному рівню, – це якісний інструмент становлення агроосвіти країни», - зазначив Сергій Шкарлет.

  Владислава Магалецька та Сергій Шкарлет розглянули низку питань щодо можливостей для здобувачів освіти аграрних спеціальностей закладів вищої освіти. Зокрема – отримання практичних навичок у центральному та територіальних органах Держпродспоживслужби. Також для вивчення питань розвитку агроосвіти та її популяризації домовились провести спільну конференцію з залученням представників закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку відповідних фахівців.

  Під час зустрічі також обговорили подальші кроки у впровадженні реформи шкільного харчування, започаткованої під патронатом Першої леді Олени Зеленської.

  «Держава, яка не опікується освітою, не має майбутнього. Цю просту істину повинен пам’ятати будь-який державний діяч. Саме тому Держпродспоживслужба приділяє особливу увагу роботі над реформою системи шкільного харчування. Лише за перший квартал цього року було проведено більше 400 перевірок у сфері організації харчування в закладах середньої освіти. Системна робота продовжується», - підкреслила Владислава Магалецька.

  Нагадаємо, що 2021 рік – це рік реформи шкільного харчування. З 1 січня діє новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти. Найголовніше, що відрізняє цей документ від санітарних правил 2001 року – нові підходи до організації харчування. Вимоги документа базуються на принципах здорового харчування, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я.