• In English
  • Держпродспоживслужба й надалі підтримуватиме тісну комунікацію з профільними бізнес-асоціаціями

    Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів продовжуватиме тісну комунікацію та розвиватиме співпрацю з профільними бізнес-асоціаціями. На цьому наголосила т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко під час зустрічі з членами Американської торговельної палати в Україні (ACC).

    «Ми з вами напрацювали позитивну історію розвитку наших відносин, і Держпродспоживслужба зробить все можливе для того, аби рівень нашої співпраці залишився на такому ж високому рівні. Однак я вірю в те, що спільними зусиллями ми здатні вийти на вищу якість взаємодії», - наголосила Ольга Шевченко під час зустрічі.

    За її словами, лише розуміння спільної відповідальності та усвідомлення необхідності об’єднання зусиль держави, бізнесу та споживача може покращити правила гри для всіх сторін та удосконалити роль держави у цьому процесі.

    Під час заходу було обговорено ряд питань, які стосуються зняття торговельних бар’єрів для доступу агарної продукції на зовнішні ринки, розробки нормативно-правової бази та залучення бізнесової громадськості до напрацювання та реалізації управлінських рішень.