• In English
 • Держприкордонслужба: Водії та навідники бронемашин пройшли підготовку в Оршанці
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 24 лютого 2021 року о 11:22


  Навчання для водіїв та навідників бронемашин відбулися у Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби на Черкащині.

  На вступних заняттях досвідчені викладачі ознайомили особовий склад з призначенням, тактико-технічними характеристиками, особливостями експлуатації бронемашин та матеріальною частиною кулеметів.

  Згодом розпочалися практичні навчання. Головна мета процесу практичного навчання полягала в набутті членами екіпажу навичок роботи з обладнанням БТР, проведенні монтажу і демонтажу озброєння.

  Також приділялася велика увага відпрацюванню взаємодії екіпажу в умовах, максимально наближених до реальних. На засніженому автодромі та на місцевості з ускладненим рельєфом прикордонники впевнено долали природні та штучні перешкоди. Схили, косогори та підйоми – не стали перешкодами для вмілих водіїв бронетранспортерів та бойових броньованих автомобілів «КрАЗ Кугуар».

  Водночас на військовому стрільбищі навідники виконували практичні стрільби з місця, влучно вражаючи визначені цілі.

  Після завершення підготовки, склавши кваліфікаційні заліки та отримавши відповідні свідоцтва, прикордонники вирушили до місць постійного несення служби.