• In English
 • Держприкордонслужба: Пасажиропотік на кордоні зменшився більш як вдвічі
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 29 березня 2020 року о 09:46

  Минулої доби співробітники Держприкордонслужби України здійснили менше 22 тисяч пропускних операцій. Переважна їх більшість – більш як 16 тисяч – це пропуск громадян України з-за кордону. Ці показники більш як вдвічі нижчі ніж попередньої доби. На сьогоднішній ранок на кордоні немає ні черг осіб, які подорожують власним транспортом, ні тих, хто прибув у пункти пропуску пішки. 

  В числі українців, які 28 березня повернулися з-за кордону, більш як 5,7 тисяч осіб прибули без власного транспорту. Для перевезення піших мандрівників за сприяння Держприкордонслужби України залучалися транспортні засоби надані місцевою владою та ДСНС.

  Майже 3,5 тисячі українців прикордонники оформили в аеропорту «Бориспіль». Ці громадяни прибули  21 чартерним та спеціальним авіарейсом.

  Також вчора Україну залишили 5,3 тисячі іноземців, яких оформлено на виїзд.

  За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 16 тисяч осіб. Особам, які прибули в Україну встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки.