Держприкордонслужба інформує про ситуацію у пунктах пропуску на західному кордоні
За добу 28 червня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 77 тисяч осіб та 20 тисяч транспортних засобів.
З України минулої доби вибули майже 36 тисяч осіб. Більше 20 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.
До України за минулу добу прибула понад 41 тисяча осіб, 38 тисяч з них – громадяни України.
Оформлено 120 вантажівок з гуманітарною допомогою.
Відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови можна на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Дані оновлюються кожні три години.
Пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонних паспортах відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 27 січня 1995 р. № 57.
Важливо: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено.