• In English
 • Держприкордонслужба інформує про ситуацію у пунктах пропуску на західному кордоні
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 18 травня 2022 року о 10:14

  За добу 17 травня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 68 тисячі осіб та більш як 18 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули понад 31 тисяча осіб. Більше 18 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

  Протягом останніх днів зберігається тенденція щодо збільшення кількості громадян, що повертаються до України. За минулу добу прибули 37 тисяча осіб, з них понад 33 тисяч – українці.

  Оформлено 239 вантажівка з гуманітарною допомогою.

  Нагадуємо, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

  Звертаємо увагу, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

  Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text

  Важливо: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено. Інформація за посиланням https://www.facebook.com/DPSUkraine/posts/320804600158417