• In English
 • Держпослуги без клопоту та нервів: третій Дія Центр відкрили у Мукачеві
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 25 червня 2021 року о 16:19

  Мінцифри продовжує розбудовувати мережу Дія Центрів, де кожен українець може швидко та зручно отримати необхідні держпослуги незалежно від того, де проживає. Тому в Мукачівській громаді відкрили Дія Центр — вже третій в Україні модернізований ЦНАП з єдиними сучасними стандартами.

  “Відтепер понад сто тисяч українців мають доступ до сучасного держсервісу. А понад 50 привітних працівників надають 336 адмінпослуг в основному офісі та 278 — у 14 населених пунктах Мукачівської міської громади. У Центрі можна отримати найнеобхідніші адмінпослуги, в тому числі соціальні, пенсійні, паспортні та комунальні”, — підкреслила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

  Відвідати Дія Центр у Мукачеві можна без довгого очікування в чергах, адже працює система попереднього запису через сайт міської ради. Дія Центр у Мукачеві побудований за принципом безбар’єрності. Тому в Центрі є всі умови для людей з інвалідністю та маломобільних груп: ліфт, пандуси, голосові сповіщення та інформаційні матеріали зі шрифтом Брайля. Крім того, у приміщенні є відділення банку та термінал для швидкої сплати адмінзбору. 

  Працівники Дія Центру пройшли навчання за 5-модульною тренінговою Програмою, яка містить тематики надання адмінпослуг, роботи з клієнтами, ділової етики та гендерних питань.

  Мінцифри відібрало 165 громад, які отримають 231 млн грн на модернізацію ЦНАПів. Зовсім скоро 5 мільйонів українців зможуть отримувати держпослуги. У межах цієї субвенції відкриються понад 100 Дія Центрів. Перші вже працюють — у Житомирі, Нових Санжарах та Мукачеві. Незабаром відкриємо в Полтавській, Донецькій, Тернопільській, Чернігівській, Київській, Івано-Франківській та Запорізькій областях.