• In English
 • Держлісагентство співпрацюватиме з Лісовою Службою США щодо лісових пожеж
  Державне агентство лісових ресурсів України, опубліковано 22 лютого 2018 року о 16:09

  Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар зустрівся з делегацією Лісової Служби США, до якої входили представники центру з гасіння пожеж та відділів комунікації з громадськістю.

  Під час зустрічі Володимир Бондар поінформував американських колег про загальну характеристику лісів в Україні, методи та заходи боротьби з лісовими пожежами.

  У свою чергу, представники Лісової Служби США поділилися своїм досвідом у цьому питанні, а також розповіли про проблеми гасіння пожеж у лісах, які надані різним лісокористувачам. Керівник центру з гасіння лісових пожеж Джозеф Рейнарз підкреслив, що під час гасіння лісових пожеж головне -  координація дій на всіх рівнях, а також міжвідомча координація.

  Сторони домовилися розпочати процес співпраці між Державним агентством лісових ресурсів України та Лісовою Службою США. Зокрема, щодо питань вивчення досвіду підготовки пожежних та керівників гасіння в США і проведення відповідних тренінгів в Україні; сприяння у вдосконаленні охорони лісів від пожеж в зонах радіоактивного забруднення в Житомирській області та на півдні України.