• In English
 • Держкомтелерадіо оприлюднив перелік творів, які змагатимуться за Премію імені Лесі Українки

  Держкомтелерадіо опрацював пропозиції, які надійшли на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, та передав їх на розгляд Комітету з присудження премії.

  У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» за здобуття премії 2018 року змагатимуться 43 твори сучасних авторів. Це, зокрема, поетичні і прозові твори Івана Андрусяка, Тетяни Майданович, Юлії Драгун, Дари Корній, Василя Лило, Тіни Керолл-Мариниченко, Сергія Лоскота та інших.

  13 робіт надійшло на здобуття премії у  номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва»Серед них - оформлення книжок художниками Наталією Нечай, Лесею Носихіною, Михайлом Олександровим, Ольгою Дегтярьовою, Марією Панченко, Федором Лагном, Веронікою Котик та ін.

  У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» змагатимуться шість театральних колективів - Київський академічний театр юного глядача на Липках, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр (м. Сєвєродонецьк), Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського, Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок імені Марійки Підгірянки, Чернігівський обласний театрально-видовищний дитячий (ляльковий) театр ім. О. П. Довженка та комунальний заклад культури «Дніпровський міський драматичний молодіжний театр «Віримо!».

  На здобуття премії у номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» висунуто одну роботу - анімаційний фільм «Причинна» кінокомпанії «МаГіКа-фільм».

  З повним переліком робіт, висунутих на здобуття Премії імені Лесі Українки, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=152713&cat_id=88995

  Нагадаємо, що Держкомтелерадіо здійснює організаційне забезпечення роботи Комітету з присудження Премії імені Лесі Українки. В установленому порядку він вносить пропозиції Комітету до Кабінету Міністрів України для прийняття рішення про присудження премій.