• In English
  • Держкомтелерадіо: До 30-річчя Незалежності України «Енциклопедичне видавництво» підготувало унікальне видання

    Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» завершила роботу над грандіозним проектом «Україна. 30 років Незалежності», в якому узагальнено здобутки України в усіх сферах життя – економіці, науці, культурі, спорті тощо за 30 років.

    «Цей проект ми здійснили, не припиняючи роботу над нашим основним завданням, – створенням Великої української енциклопедії у двох версіях, паперовій і електронній, і у межах фінансування, виділеного на 2021 рік, - зазначає директор видавництва, доктор історичних наук Алла Киридон. – До 30-річчя Незалежності з’явиться чимало спогадів, статей, експертних оцінок, але наш проект унікальний тим, що узагальнює всю інформацію із згаданої теми. І як результат - стислий довідник виріс у ще один том Великої Української Енциклопедії, в якому вміщено широкий обсяг матеріалу».

    З енциклопедичною точністю і виваженістю у формі довідника подано інформацію, що висвітлює здобутки Української держави за 30 років існування. Авторами видання є співробітники «Енциклопедичного видавництва» та залучені до співпраці відомі діячі з різних галузей. Весь обсяг матеріалу буде завантажено на портал ВУЕ, але ДНУ «Енциклопедичне видавництво» шукає кошти і для друкованого видання книги-довідника.

    Напередодні Дня Незалежності Держкомтелерадіо відзначив внесок працівників державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» у розвиток вітчизняної енциклопедистики відомчими нагородами. Вручаючи грамоти та подяки Держкомтелерадіо, перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак зазначив: «Велика Українська Енциклопедія», інші інформаційні та наукові видання «Енциклопедичного видавництва» — це той здобуток інтелектуальної сфери часів незалежної України, яким різні покоління українців завжди будуть пишатися».