• In English
 • Держгеонадра проведуть п'ятий раунд торгів з продажу ліцензій на 5 ділянок
  Державна служба геології та надр України, опубліковано 21 серпня 2019 року о 15:04

  Державна служба геології та надр виставила на п’ятий нафтогазовий електронний аукціон спеціальні дозволи на користування п’ятьма нафтогазоносними ділянками в Харківській, Полтавській та Луганській областях.

  "Державна служба геології та надр виставила на п’ятий нафтогазовий електронний аукціон в "ProZorro.Продажі" спеціальні дозволи на користування п’ятьма нафтогазоносними ділянками в Харківській, Полтавській та Луганській областях. Загальна площа родовищ становить майже 700 км2, термін дії спецдозволів - 20 років. П’ятий нафтогазовий електронний аукціон відбудеться 30 жовтня 2019 року", - заявив Голова Державної служби геології та надр Олег Кирилюк.

  Нафтогазову ділянку у Харківській області спробують продати за 254,58 млн грн. Початкова вартість інших чотирьох ділянок - від 1,5 до 7 млн грн.

  Як повідомлялося, з 24 жовтня 2018 року набрав чинності тимчасовий порядок реалізації проекту із впровадженню електронних торгів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Відповідно до нього, продаж ліцензій здійснюється виключно через електронні торги.

  Експериментальний проект, метою якого є перевірка ефективності відкритих електронних аукціонів в сфері дозволів на користування надрами, триватиме до 1 грудня 2019 року.