• In English
 • Держгеокадастр розпочав оприлюднення інформації про заплановані заходи здійснення державного контролю за використанням та охороною земель та їхні результати

  Держгеокадастр започатковує практику оприлюднення інформації про заплановані заходи здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і їхні результати.

  Інформація розміщена на сайті Держгеокадастру /за посиланням/.

  У відкритому доступі надається інформація про виданий головним управлінням Держгеокадастру наказ про здійснення державного контролю за використання та охороною земель, реєстраційний номер та дату його реєстрації, кадастровий номер земель земельної ділянки, щодо якої заплановано здійснити захід, статус заходу, дату складання та реєстраційний номер акта перевірки, категорію земель.

  Оновлення інформації відбувається автоматично, оскільки функціонал синхронізується з даними системи електронного документообігу Держгеокадастру.

  Запровадження такого функціоналу дає можливість забезпечити здійснення громадського контролю та надає змогу органам місцевого самоврядування та виконавчої влади використовувати таку інформацію у процесі регулювання земельних відносин.