• In English
 • Держгеокадастр підписав спільний план дій з Нідерландським агентством з питань кадастру, земельного реєстру та картографії

  Голова ради правління Нідерландського агентства з питань кадастру, земельного реєстру та картографії (Kadaster) Френк Тієрольф відзначив прогрес України в інтеграції реєстрів, відкритті даних та поєднанні кадастрів.

  Сьогодні делегація Держгеокадастру на чолі з Головою Денисом Башликом з візитом відвідали Kadaster, під час якого підписали план спільних дій. Його основною метою є підвищення можливостей українських фахівців щодо роботи з геопросторовими даними, прискорення впровадження принципів INSPIRE та забезпечення ефективності інтеграції різних кадастрів і реєстрів.

  З огляду на те, що голландська система кадастру вважається однією з найкращих та найефективніших у світі, а їхній досвід у галузі геопросторових даних є провідним, встановлення двостороннього співробітництва — це реальний шанс для України приблизитись до європейських стандартів у сфері земельних відносин, а також прискорити інтеграцію України до європейської системи геопросторової інформації.

  Довідково

  Агентство забезпечує функціонування державного кадастру, збір та реєстрацію адміністративних та просторових даних та права власності. Окрім цього, воно відповідає за діяльність у сфері картографії та забезпечення функціонування національної референцної системи координат та є дорадчим органом з питань землекористування та національної інфраструктури геопросторових даних. Загалом, Kadaster відповідає за розвиток найбільшої платформи геоданих високої якості в Нідерландах (містить 155 наборів даних). У 2018 році на цій платформі користувачі здійснили 8,5 млрд запитів.