• In English
 • Держенергоефективності: Ще 64 млн грн «теплих кредитів» залучено родинами на енергоефективні заходи минулого тижня

  За тиждень близько 1600 домогосподарств долучилися до державної програми «теплих кредитів», отримавши в банках 64 млн грн на енергоефективні цілі. З них:

  61,5 млн грн – на енергоефективні заходи в приватних домогосподарствах;

  2,5 млн грн – на заміну газових котлів на твердопаливні.

  Завдяки участі у програмі родини зможуть:

  отримати відшкодування 20-35% суми кредиту в залежності від напряму програму;

  завчасно підготуватися до наступної зими, підвищивши рівень енергоефективності в оселі;

  покращити комфорт;

  зменшити витрати на комунальні послуги.

  Перед учасниками – широкий вибір заходів: встановлення вузлів обліку, заміна вікон на енергоефективні, утеплення будинку, встановлення геліоколекторів, теплових насосів тощо.

  Цьогоріч «теплі кредити» розширено на таке обладнання, як електрозарядки для електромобілів, розумні лічильники електроенергії, системи накопичення енергії.

  «Державна допомога дозволяє здешевити витрати на енергоефективні заходи у цілому та мотивує українців до активних дій у цій сфері. За 6 років програмою скористалися вже понад 850 тис. сімей. Участь у програмі - гарна нагода вже сьогодні подбати про утеплення осель, щоб менше сплачувати за комірне в подальшому. Найбільшу економію дає саме комплексна термомодернізація будівлі», - прокоментував Костянтин Гура, в.о. Голови Держенергоефективності.

  Загалом, з моменту старту програми наприкінці березня цього  року і по сьогодні Ощадбанк та Укргазбанк видали більше ніж  5400 «теплих кредитів» на загальну суму  218 млн гривень.