• In English
 • Держенергоефективності: Енергоефективна та екологічна культура має бути невід’ємною складовою життя сучасного суспільства

  Енергоефективна та екологічна культура має бути невід’ємною складовою життя сучасного суспільства. Це питання обговорили під час зустрічі в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура та експерт з екологічних та сталих звичок Маріанна Бойко.

  Зустріч проведено за підсумками нещодавньої участі в Екологічному форумі ООН, де вони виступали у дискусії «Як відновити природу та зменшити вуглецевий слід?».

  Як відомо, Маріанна Бойко започаткувала проект «104 дні без поліетилену» і написала однойменну книгу, проводить лекції  та тренінги зі свідомого споживання.

  «Переконані, що одна із складових екологічної поведінки – розумне використання енергії та перехід на «чисту» енергію», - повідомив Костянтин Гура та представив напрями роботи Держенергоефективності.

  Сторони звернули особливу увагу на переваги встановлення біогазових установок на сміттєзвалищах, що дозволяє не лише виробляти енергію, а й зменшує кількість шкідливих викидів та мінімізує виникнення пожеж.

  Також сторони обговорили перспективність проектів із виробництва енергії з відходів. Ця ідея давно ініційована Агентством із партнерами і кристалізована у відповідному розробленому законопроекті.

  Окрім цього, учасники зустрічі розглянули важливість широкого неупередженого інформування суспільства про вигоди від використання «чистої» енергії як для країни, так і для кожного громадянина. Енергоефективність та «зелений» перехід, а головне – переваги активного впровадження заходів у цих напрямах,  стосуються кожного.