• In English
 • Держенергоефективності: Близько 2500 сімей залучили 100 млн грн «теплих кредитів» у травні

  Держенергоефективності підбило підсумки моніторингу дії програми «теплих кредитів» у травні. Як показує статистика, за місяць ще близько 2500 сімей взяли 99,4 млн грн «теплих кредитів» у банках на енергоефективні цілі.

  Так, у травні банки видали:

  89,9 млн грн кредитів – на утеплення приватних будинків;

  9,5 млн грн кредитів – на твердопаливні котли.

  Щотижневі статистичні дані свідчать про невпинну потребу українців у підтримці. Допоки діє програма, родини поспішають нею скористатися, щоб з вигодою підготуватися до зими, а саме:

  - отримати 20%/35% компенсації за «теплим кредитом»;

  - зменшити витрати на оплату комунальних послуг;

  - покращити комфорт в своїх оселях.

  «Теплі кредити» - програма, що генерує додану вартість і є вигідною як для країни, так і для споживачів. З одного боку, учасники зменшують енергоспоживання та заощаджують кошти на платіжках. З іншого – кожна гривня, яку ми витратили з бюджету, генерує 2,7-3 грн інвестицій, залучених в економіку. Ми створюємо додаткову вартість. Тому така програма має фінансуватися у повному обсязі», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

  Всього з початку дії програми наприкінці березня і по сьогодні 9364 родини залучили 373 млн грн «теплих кредитів», щоб підвищити енергоефективність своїх будинків.