• In English
 • Держекоінспекція залучила бізнес і громадськість до роботи з інтеграції українського законодавства в європейське
  Державна екологічна інспекція України, опубліковано 04 березня 2021 року о 12:43

  У Держекоінспекції розпочала роботу робоча група з питань практики застосування законодавства у сфері природоохоронного контролю. До неї увійшли представники бізнесу і громадськості, які працюватимуть над приведенням українського законодавства до європейських вимог. Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції.

  «Мета робочої групи – приведення української законодавчої та нормативно-правової бази в частині здійснення екологічного контролю у відповідність до вимог європейського законодавства. І ця трансформація обов’язково має враховувати інтереси всіх сторін – і бізнесу, і громадян», - пояснив Голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

  Під час першого засідання групи була загострена увага на вимогах Європейського зеленого курсу, який зараз впроваджується в ЄС. 

  «Робоча група буде напрацьовувати проекти нормативно-правових актів, які дозволять забезпечити реалізацію зеленого курсу. Перш за все, це методика, за допомогою якої ДЕІ зможе перевіряти звіти підприємств щодо викидів парникових газів. Також активно співпрацюватимемо з бізнесом, надаючи консультації щодо законодавчих нововведень», - підкреслив Андрій Мальований.