• In English
 • Держекоінспекція провела заміри атмосферного повітря біля ПрАТ «Рівнеазот» – показники в рамках допустимих концентрацій
  Державна екологічна інспекція України, опубліковано 21 липня 2021 року о 09:16

  Держекоінспекція проводить екологічну експертизу у зв’язку з аварійною ситуацією на ПрАТ «Рівнеазот», зокрема, здійснюється дослідження ґрунтів у населених пунктах поблизу підприємства.

  Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

  «Уже відібрано проби ґрунту в 5 точках: поблизу підприємства ПрАТ «Рівнеазот», на території населених пунктів Городок, Караєвичі, Обарів, а також у місті Рівне (зі сторони луцького кільця)», - зазначив Андрій Мальований.

  Він нагадав, що 20 липня на рівненському хімічному заводі ПрАТ «Рівнеазот» сталась аварія, через це в повітря потрапили хімічні речовини. Причиною стало те, що на агрегаті №5 підприємства відбулась розгерметизація трубопроводу нітрозних газів – неконцентрованої азотної кислоти, в результаті чого стався викид оксиду азоту. Силами підприємства надзвичайна ситуація була ліквідована.

  «Інспектори Державної екологічної інспекції Поліського округу із залученням фахівців відділу інструментально-лабораторного контролю оперативно виїхали на місце події.

  Фахівці ДЕІ зафіксували, що надходження забруднюючих речовин в повітря припинено.

  Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю ДЕІ Поліського округу було проведено заміри атмосферного повітря – показники в рамках допустимих концентрацій», - підкреслив Андрій Мальований.