• In English
 • Державно-приватне партнерство дозволяє реалізувати соціально-важливі інфраструктурні проекти, - Ірина Новікова
  Міністерство економіки України, опубліковано 21 липня 2021 року о 18:37

  Важливими для залучення іноземних інвесторів є імплементація кращих міжнародних практик у національне законодавство. У цьому контексті постає необхідність постійної взаємодії з міжнародними експертами.

  Про це розповіла заступник Міністра економіки України Ірина Новікова під час презентації посібника з питань державно-приватного партнерства (ДПП), який був розроблений в рамках проекту Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні».

  «Державно-приватне партнерство в Україні за останні кілька років стало одним із найбільш перспективних інструментів залучення інвестицій. Було проведено ряд успішних реформ та нововведень щодо приведення у відповідність діючого законодавства в сфері ДПП до міжнародних стандартів та практик. Представлений Посібник з питань ДПП є практичним дороговказом для ініціаторів проектів ДПП», - зазначила Ірина Новікова.

  Окрім цього, за підтримки проекту Світового банку Мінекономіки розробило низку підзаконних актів щодо забезпечення прозорості процесу відбору приватного партнера, а також запровадженню системного підходу до залучення приватного бізнесу в усіх сферах господарської діяльності. Державно-приватне партнерство дозволяє реалізувати пріоритетні та соціально-важливі інфраструктурні проекти, а також сприяє покращенню бізнес-клімату в Україні.

  Ознайомитись з Посібником можна за посиланням: https://bit.ly/3kKN4Px

  Довідково

  Проект Світового банку «Посилення використання державно-приватного партнерства шляхом кращого управління державними капітальними інвестиціями в Україні» реалізовувався з листопада 2019 року за рахунок Цільового фонду Світового банку «Добре врядування та реформування інвестиційного клімату» (GGICR) за підтримки Уряду Великобританії.