• In English
 • Державницька позиція, законність та аполітичність - принципи, якими керуються ветерани Івано-Франківщини, – Ірина Фріз
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 березня 2019 року о 15:32

  "Державницька позиція, законність та аполітичність - принципи, якими керуються ветерани Івано-Франківщини", - зауважила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час свого візиту в Івано-Франківську область та спілкування з представниками місцевої ветеранської спільноти.

  Під час спільної зустрічі Ірини Фріз з ветеранами Івано-Франківської області та головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком обговорено програми для ветеранів, а також членів їхніх родин, які діють як на обласному рівні, так і за ініціативи ветеранських громадських організацій. Особливу увагу приділили обговоренню програм із забезпечення житлом, медичною допомогою, психологічною реабілітацією та адаптацією ветеранів. Торкнулися питання сприяння ветеранському агробізнесу.

  "Впевнилась, що ми, запускаючи роботу Міністерства у справах ветеранів, йдемо правильним шляхом. Адже усі питання, озвучені ветеранами під час зустрічі, вже у нас в роботі. Ми працюємо над змінами у законодавстві, яке стане якісним підґрунтям та дасть нам можливість покращити ефективність. Працюємо над розробкою системи медичного забезпечення та реабілітації. Одним з наших пріоритетних напрямків є забезпечення житлом ветеранів", - зазначила Ірина Фріз.

  Під час зустрічі Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз підписала з головою Івано-Франківської ОДА Олегом Гончаруком Меморандум про співпрацю.