• In English
 • Державні аудитори Хмельниччини впродовж дев’яти місяців 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 31 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 16:59

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за дев’ять місяців поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 41 млн грн.

  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму майже 31 млн грн (з урахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).

  Окрім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 500 млн грн.

  Економічний ефект від упровадження пропозицій, наданих управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів, становив майже 6,1 млн грн.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 14 фінансових санкцій (попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

  За порушення законодавства на 23 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

  За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 7 досудових розслідувань, а також вручено 5 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією; ще у 5 випадках матеріали ревізій долучено до наявних кримінальних проваджень.

  Окрім того, у 37 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники управління надавали консультації у рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 29,3 млн грн, та 16 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.