• In English
 • Денис Шмигаль: USAID розгляне можливість підтримки малого й середнього бізнесу в Україні в розмірі 100 млн доларів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 лютого 2023 року о 19:21

  Питання швидкого відновлення та фінансової підтримки України обговорили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Перша заступниця Адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ізобель Колмен. На зустрічі також була присутня Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко.

  Денис Шмигаль розповів про пріоритети швидкого відновлення в Україні: відбудова енергетичної інфраструктури, житла, гуманітарне розмінування, відновлення критичної та соціальної інфраструктури, а також допомога приватному сектору.

  Прем’єр-міністр подякував за передачу Україні газотурбінної станції General Electric потужністю 25 МВт і висловив сподівання на отримання додаткових установок, які допоможуть забезпечити стабільність роботи критичної інфраструктури України.

  Денис Шмигаль також закликав USAID долучитися до програм підтримки українських підприємців.

  Як повідомили представники Агентства США з міжнародного розвитку, підтримка малого та середнього бізнесу — перспективний напрямок, і вони розглянуть можливість його фінансування у розмірі до 100 млн дол.

  Денис Шмигаль: USAID розгляне можливість підтримки малого й середнього бізнесу в Україні в розмірі 100 млн доларів Денис Шмигаль: USAID розгляне можливість підтримки малого й середнього бізнесу в Україні в розмірі 100 млн доларів Денис Шмигаль: USAID розгляне можливість підтримки малого й середнього бізнесу в Україні в розмірі 100 млн доларів Денис Шмигаль: USAID розгляне можливість підтримки малого й середнього бізнесу в Україні в розмірі 100 млн доларів Денис Шмигаль: USAID розгляне можливість підтримки малого й середнього бізнесу в Україні в розмірі 100 млн доларів Денис Шмигаль: USAID розгляне можливість підтримки малого й середнього бізнесу в Україні в розмірі 100 млн доларів