• In English
 • Денис Шмигаль: Україна готується до підписання оновленої угоди про вільну торгівлю з Канадою
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 вересня 2023 року о 17:29

  Уряд ухвалив проект розпорядження Президента України щодо підписання оновленої угоди про вільну торгівлю з Канадою. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  За словами очільника Уряду, це сучасна, прогресивна угода, яка важлива для збільшення інвестицій, активізації торгівлі послугами та розвитку цифрової торгівлі.

  «У торгівлі послугами ми вперше маємо угоду за принципом «відкрито все, що не зазначено в угоді» — це особливо важливо для гнучкого світу послуг, де постійно з’являються нові послуги, особливо цифрові», — зауважив Денис Шмигаль.

  Також, за словами Прем’єр-міністра, угода чітко визначає, що Україна поділяє з Канадою підходи до стандартів у сфері праці, довкілля, ролі малого і середнього бізнесу в торгівлі й економіці загалом.

  Ще один важливий елемент угоди — крос-кумуляція товарів. Як зазначив Глава Уряду, угода передбачає, що режим вільної торгівлі поширюється на товари, які містять складові також із ЄС, Великої Британії та Ізраїлю, з якими Україна також має спільні угоди: «Це посилить інтеграцію українських виробників до глобальних ланцюгів постачання».

  Денис Шмигаль: Україна готується до підписання оновленої угоди про вільну торгівлю з Канадою