• In English
 • Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 вересня 2023 року о 19:10

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль спільно з Державним секретарем Сполучених штатів Ентоні Блінкеном відвідали один з енергетичних об’єктів. Вони ознайомилися з ходом підготовки до опалювального сезону та роботами щодо захисту інфраструктури.

  Як зауважив Денис Шмигаль, захист енергооб’єктів — одне з ключових завдань, які стоять перед усіма відповідальними відомствами.

  «Так само важливо розбудувати енергосистему за рахунок відновлювальних джерел енергії. Проговорили з паном Держсекретарем можливість співпраці з американськими компаніями. Представили конкретні проекти для інвестування та спільної імплементації. Працюємо над відновленням й розвитком станцій, які постраждали від російських обстрілів», — сказав Прем’єр-міністр.

  Очільник українського Уряду зауважив, що США — серед лідерів у координації енергетичної допомоги Україні у форматі G7+. Він подякував партнерам за підтримку, а також енергетикам за стійкість і професійність.

  Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні Денис Шмигаль та Ентоні Блінкен відвідали енергетичний об’єкт в Україні