• In English
 • Денис Шмигаль: Розраховуємо на якнайшвидшу передачу Україні зброї, яка входить до 6-го пакета італійської військової допомоги
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 квітня 2023 року о 16:17

  Уряд продовжує ефективну взаємодію з європейськими союзниками для посилення обороноздатності України та початку відбудови. Про це наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 28 квітня. Він підсумував результати візиту урядової делегації до Італії.

  «Відбулася велика Конференція з відновлення за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, за участю понад 500 італійських компаній. Вони зацікавлені інвестувати в Україну. У межах Конференції підписали шість меморандумів про співпрацю у сфері екології, промисловості, логістики, енергетики. Київщина та Харківщина домовилися про патронат з італійськими регіонами-партнерами», — сказав Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр також повідомив, що Україна й Італія домовилися про 1 млрд євро фінансування проектів відновлення від італійського експортно-кредитного агентства SACE.

  «Намітили перспективи співпраці в галузі ВПК. Зокрема, щодо виробництва компонентів систем ППО для протидії ворожим дронам. Розраховуємо на якнайшвидшу передачу Україні зброї, яка входить до шостого пакету італійської військово-технічної допомоги», — відзначив Денис Шмигаль.

  В Італії урядова команда так само обговорювала шляхи імплементації Формули миру Президента України Володимира Зеленського. Як підкреслив Прем’єр-міністр, Україна переконалася в рішучій підтримці Італією євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень.

  Денис Шмигаль також повідомив, що вже незабаром Парламент Італії розгляне законопроект про визнання Голодомору геноцидом українського народу.

  Денис Шмигаль: Розраховуємо на якнайшвидшу передачу Україні зброї, яка входить до 6-го пакета італійської військової допомоги