• In English
 • Денис Шмигаль: Реалізація спільних проектів посилить енергетичний потенціал України та Польщі
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 січня 2024 року о 19:41

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час зустрічі в Києві 22 січня обговорили співпрацю в  енергетичній та нафтовій сферах, а також реалізацію нових проектів для розвитку енергоринку.

  «Україна та Польща мають колосальний потенціал співпраці у сфері енергетики», — наголосив Глава українського Уряду. 

  Під час зустрічі мова йшла про будівництво повітряних ліній «Рівненська АЕС – Хельм» та «Львівська – Кросно». Минулого року вже запрацювала ЛЕП між Хмельницькою АЕС і Жешувом.

  Крім того, Прем’єр-міністр України зазначив, що важливою є співпраця і в створенні нового європейського маршруту постачання нафти.

  «Ми прагнемо розпочати роботу над будівництвом нового конектору наших нафтопроводів. «Броди – Адамова застава» міг би стати частиною нового маршруту в межах проекту Євро-Азійського нафтотранспортного коридору», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль: Реалізація спільних проектів посилить енергетичний потенціал України та Польщі Денис Шмигаль: Реалізація спільних проектів посилить енергетичний потенціал України та Польщі Денис Шмигаль: Реалізація спільних проектів посилить енергетичний потенціал України та Польщі