• In English
 • Денис Шмигаль провів розмову з Валдісом Домбровскісом
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 вересня 2022 року о 18:50

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Виконавчий віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс під час онлайн-розмови 29 вересня обговорили розширення співпраці між Україною та Європейським Союзом та посилення двосторонньої торгівлі.

  Так, сторони порушили питання заміни підсанкційної російської продукції в Євросоюзі на українські товари. А також приділили увагу підготовці до старту «митного безвізу» з 1 жовтня, роботі в напрямку підписання угоди ACAA, або так званого «промислового безвізу», та співпраці у фінансовому секторі на цей і наступний рік.

  «Вдячні за своєчасну допомогу Євросоюзу в боротьбі з російським агресором. Цінуємо виділення з боку ЄС значної макрофінансової допомоги», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Крім того, сторони обговорили збільшення пропускної спроможності на кордонах України та ЄС. Денис Шмигаль запропонував Європейській комісії рішення, яке сприятиме зменшенню черг на відповідних пунктах пропуску.

  Денис Шмигаль провів розмову з Валдісом Домбровскісом Денис Шмигаль провів розмову з Валдісом Домбровскісом Денис Шмигаль провів розмову з Валдісом Домбровскісом Денис Шмигаль провів розмову з Валдісом Домбровскісом Денис Шмигаль провів розмову з Валдісом Домбровскісом Денис Шмигаль провів розмову з Валдісом Домбровскісом Денис Шмигаль провів розмову з Валдісом Домбровскісом