• In English
 • Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 червня 2023 року о 21:16

  У Києві, 10 червня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, який перебуває в Україні з робочим візитом. Також були присутні Міністр фінансів України Сергій Марченко та Віце-прем’єр-міністр, Міністр фінансів Канади Христя Фріланд.

  Денис Шмигаль подякував Канаді за оголошення про виділення нового пакету військової допомоги нашій державі в розмірі 500 млн канадських доларів (близько 400 млн доларів США).

  «Сьогодні перед нами стоять величезні виклики. Черговий терористичний акт росії на Каховській ГЕС призвів до найбільшої за останні десятиліття техногенної катастрофи в Європі. Вдячні Канаді за негайну підтримку в цій складній ситуації», — зазначив Прем’єр-міністр України.

  Денис Шмигаль висловив вдячність канадському Уряду за скасування всіх мит і квот для української продукції на один рік. Він також повідомив, що переговорні команди завершують підготовку до оновленої Угоди про вільну торгівлю, і висловив сподівання, що вона буде підписана якнайшвидше. Окремо сторони проговорили участь Канади у відновленні України.

  Джастін Трюдо зі свого боку відзначив, що для Канади важливо бути поряд з Україною в період війни, і вони продовжать надавати всебічну підтримку.

  Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві Денис Шмигаль і Джастін Трюдо провели зустріч у Києві