• In English
 • Денис Малюська та Ірина Мудра взяли участь у четвертому засіданні радників з національної безпеки у Давосі
  Міністерство юстиції України, опубліковано 15 січня 2024 року о 10:12

  Міністр юстиції України Денис Малюська та його заступник Ірина Мудра перебувають з робочим візитом у м. Давос (Швейцарська Конфедерація).

  Мета візиту — участь у четвертому засіданні радників з національної безпеки (РНБ) щодо імплементації Формули миру Президента України Володимира Зеленського, що проходить напередодні Всесвітнього економічного форуму. Понад 80 делегацій запрошені до участі у засіданні РНБ. Зустріч щодо ключових принципів досягнення миру проходить за підсумками попередніх зустрічей РНБ, які проходили у Копенгагені, Джидді та на Мальті минулого року.

  Попередня зустріч на Мальті включала обговорення перших п’яти пунктів Формули миру: ядерна безпека, продовольча безпека, енергетична безпека, звільнення полонених, відновлення територіальної цілісності України та світового порядку.

  Цьогоріч порядок денний зустрічі у Давосі був присвячений останнім п’яти пунктам Формули миру. Йшлося про виведення російських військ, відновлення справедливості, екологічна безпека, недопущення ескалації та повторення війни, підтвердження закінчення війни.

  Також українська делегація візьме участь у 54-тій річній зустрічі Всесвітнього економічного форуму «Відновлення довіри», яка триватиме з 15 до 19 січня у Давосі.

  Діяльність Всесвітнього економічного форуму спрямована на розвиток міжнародної співпраці з метою встановлення довіри, а також створення ініціатив для досягнення прогресу в умовах глобальних викликів. Так, щорічний форум об’єднає світових лідерів і високопоставлених політиків, представників міжнародних та громадських організацій, експертів, підприємців з понад 100 держав. Вони розглянуть актуальні питання, що виникають на найскладнішому геополітичному та геоекономічному тлі за останні десятиліття.