• In English
 • Денис Шмигаль зустрівся з Постійною Представницею ПРООН в Україні Дафіною Герчевою
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 липня 2020 року о 17:09

  У п’ятницю, 3 липня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Постійною Представницею Програми розвитку ООН в Україні Дафіною Герчевою.

  Сторони обговорили важливість досягнення в Україні Цілей сталого розвитку, поточні виклики у кризовому реагуванні для подолання епідемії, спричиненої COVID-19, та наслідків природньої катастрофи у Західній Україні. 

  «Уряд у своїй Програмі відзначив важливість досягнення Цілей сталого розвитку і ми послідовно, з урахуванням усіх поточних викликів, рухатимемося цим шляхом», - наголосив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду відзначив постійну підтримку ПРООН України та допомогу у реагуванні на COVID-19 у Луганській та Донецькій областях. Окремо Денис Шмигаль подякував за розроблений ПРООН такий інструмент реагування на COVID-19, як інформаційні дашборди. «Ми дійсно використовуємо їх в нашій роботі. Більше того, ми вже взяли його за приклад і в інших сферах такі дашборди дуже швидко утворюємо і оперативно ними користуємося», - зазначив Прем’єр-міністр України.

  Також він відзначив важливість запланованої ПРООН допомоги регіонам України у розробці протипаводкових стратегій і стратегій реагування на катастрофи та наголосив, що підтримує збільшення допомоги регіонам для досягнення Цілей сталого розвитку.

  Зі свого боку Дафіна Герчева зазначила, що у ПРООН вважають важливим поєднання Урядом Цілей сталого розвитку із європейською інтеграцією і зацікавлені у збільшенні проектів в Україні, спрямованих на зміцнення демократичного врядування, захист довкілля, відновлення миру на постраждалих від конфлікту територіях.

  Денис Шмигаль зустрівся з Постійною Представницею ПРООН в Україні Дафіною Герчевою Денис Шмигаль зустрівся з Постійною Представницею ПРООН в Україні Дафіною Герчевою