• In English
 • Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях із нагоди Дня воєнної розвідки України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 вересня 2020 року о 12:46

  У Київській області 7 вересня відбулися урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці воєнної розвідки України. Участь у події взяли Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков та інші поважні особи.

  Присутні вшанували пам’ять офіцерів-розвідників хвилиною мовчання, а також поклали квіти до меморіальної стели військовослужбовцям, які загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

  Президент підкреслив, що своєю роботою воєнна розвідка створює позитивний імідж Україні та ЗСУ, протидіє російській пропаганді й доносить до іноземних дипломатичних кіл та засобів масової інформації правду про події, які відбуваються у нашій державі.

  «Залишаючись завжди непоміченими, ви щомиті демонструєте дієздатність та ефективність. Виявляєте потенційні виклики та загрози національним інтересам та ефективно протидієте їм щодня», — сказав Володимир Зеленський.

  Прем’єр-міністр по закінченню заходів особисто привітав розвідників із професійним святом.

  «Від початку російської агресії розвідники одними з перших стали на захист держави, без страху діяли в тилу ворога, вчасно зривали наміри терористів та успішно руйнували загарбницькі плани. Вони довели, що воєнна розвідка є елітою Збройних сил України. Від їхнього успіху залежить успіх виконання бойової операції та сотні й тисячі життів побратимів і мирних громадян. Вічна пам’ять розвідникам, які поклали своє життя у боях за незалежність та територіальну цілісність України!» — наголосив Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях із нагоди Дня воєнної розвідки України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях із нагоди Дня воєнної розвідки України Денис Шмигаль взяв участь в урочистостях із нагоди Дня воєнної розвідки України