• In English
 • Денис Шмигаль: Уряд проводить консультації щодо можливого зменшення дефіциту держбюджету на 2021 рік
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 вересня 2020 року о 15:16

  Під час робочої поїздки до Львівської області Прем’єр-міністр поспілкувався зі студентами Львівської політехніки та відповів на питання щодо проекту державного бюджету на 2021 рік. Денис Шмигаль наголосив, що цього року дефіцит державного бюджету становить 7,5% ВВП, а вже у 2021 році він буде зменшений до 6% ВВП.

  «Цього року дефіцит 7,5%, близько 298 млрд грн. Наступного року ми плануємо 6%, але зараз з Міжнародним валютним фондом ведемо переговори, щоб його дещо зменшити. При цьому і бюджет цього року, і бюджет наступного року є реалістичними і будуть повністю виконані», - відзначив Денис Шмигаль. 

  За словами Дениса Шмигаля стратегія Уряду полягає у подальшому скороченні і дефіциту бюджету, і державного боргу України. Також, очільник Уряду зазначив, що в III кварталі 2020 року спостерігається помірне відновлення економіки, яке продовжиться і у 2021 році.

  Денис Шмигаль: Уряд проводить консультації щодо можливого зменшення дефіциту держбюджету на 2021 рік Денис Шмигаль: Уряд проводить консультації щодо можливого зменшення дефіциту держбюджету на 2021 рік Денис Шмигаль: Уряд проводить консультації щодо можливого зменшення дефіциту держбюджету на 2021 рік