• In English
 • Денис Шмигаль: У місцевої влади є достатньо повноважень, щоб ефективно стримувати поширення COVID-19
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 жовтня 2020 року о 20:22

  У п’ятницю, 9 жовтня, відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав місцеві комісії ТЕБ та НС у містах Києві, Харкові та Сумах самостійно посилити протиепідемічні заходи для запобігання стрімкому поширенню COVID-19. «Місцева влада просила надати їм більше повноважень. Тепер у них є достатньо повноважень для того, щоб ефективно стримувати поширення коронавірусу. Прошу брати ініціативу у свої руки й наводити порядок. Це наша спільна відповідальність», — зазначив Прем’єр-міністр.

  За результатами засідання Прем’єр-міністр доручив головам обласних та Київської міської державних адміністрацій, керівникам департаментів охорони здоров’я до 30 жовтня забезпечити подачею кисню ліжкомісця.

  «Сьогодні на засіданні Уряду ми виділили 572 млн грн на ці потреби. Наша мета, щоб не менше 80% ліжкомісць були забезпечені подачею кисню. Прошу організувати все до кінця місяця. Це сфера вашої відповідальності», — наголосив Денис Шмигаль.

  Крім того, Прем’єр-міністр дав доручення Міністерству охорони здоров’я відпрацювати варіанти розгортання додаткових ліжкомісць поза лікарнями та швидкого централізованого підведення до них кисню. «Сподіваюся, що нам не доведеться вдаватися до таких заходів. Однак медичні технологи мають відпрацювати і такий варіант», — сказав очільник Уряду.

  Під час засідання Державна комісія ТЕБ та НС розглянула пропозиції, надані апаратом РНБО, та видала відповідні доручення.

  Також на доручення Державної комісії ТЕБ та НС Міністерство охорони здоров’я опрацьовує можливі зміни до постанови № 641 щодо посилення заходів адаптивного карантину.

  Денис Шмигаль: У місцевої влади є достатньо повноважень, щоб ефективно стримувати поширення COVID-19 Денис Шмигаль: У місцевої влади є достатньо повноважень, щоб ефективно стримувати поширення COVID-19 Денис Шмигаль: У місцевої влади є достатньо повноважень, щоб ефективно стримувати поширення COVID-19