• In English
 • Денис Шмигаль провів переговори з Директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 липня 2020 року о 14:46

  У понеділок, 6 липня, в режимі відеоконференції відбулась розмова Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з новопризначеним Директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупом Банерджі.

  Прем’єр-міністр України привітав пана Арупа Бенерджі з призначенням на посаду і висловив сподівання на продовження конструктивної співпраці між Україною та Світовим банком. «Розраховуємо, що спільно зможемо напрацювати можливі механізми підтримки України у цей важкий період», - зазначив Денис Шмигаль.

  Учасники перемовин обговорили ситуацію, викликану епідемією коронавірусу в Україні та світі, стан реалізації низки спільних проектів між Україною та Світовим банком, направлених на підтримку сектору охорони здоров’я, продовження системних реформ в Україні, розвиток міської інфраструктури тощо. «Хочу подякувати Світовому банку за послідовну фінансову підтримку України. Світовий банк є одним із найбільших інституційних інвесторів в Україні», - зазначив Денис Шмигаль.

  Аруп Бенерджі зі свого боку засвідчив, що Світовий банк налаштований і надалі співпрацювати з Україною та підтримувати спільні проекти. 

  Також Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України позитивно оцінив пропозицію очільника українського Уряду щодо співпраці в проекті справедливої трансформації вугільних регіонів, підкресливши, що Світовий банк започатковував аналогічні програми в Греції та Польщі. «Будемо працювати спільно з Вами і Вашою командою», - запевнив він.

  Денис Шмигаль висловив сподівання, що спільні проекти України та Світового банку будуть реалізовані плідно і якісно. «Буду радий спільній системній роботі по конкретних проектах, які сьогодні стоять на порядку денному», - підсумував Прем’єр-міністр України.

  Денис Шмигаль провів переговори з Директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України