• In English
 • Денис Шмигаль: Паризький регіон Франції допоможе у відновленні Київщини та Чернігівщини
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 червня 2022 року о 14:38

  Французький регіон Іль-де-Франс підтримає відновлення Київської та Чернігівської областей. Про це під час зустрічі в Києві говорили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Голова ради регіону Валері Пекресс.

  Як підкреслив Денис Шмигаль, регіональний принцип має стати ключовим елементом майбутнього Плану відновлення України.

  «Вдячні, що ваш регіон готовий допомогти у відновленні Київської та Чернігівської областей. Ми маємо намір приділити особливу увагу розвитку малого й середнього бізнесу, адже це сприятиме створенню нових робочих місць і пожвавить економіку. Переконаний, співпраця між нашими регіонами буде вкрай продуктивною», — зазначив очільник Уряду.

  Валері Пекресс позитивно оцінила перспективу прямих партнерських зв’язків між регіонами. За її словами, цей напрямок може мобілізувати французьку міста й муніципалітети, які зацікавлені в допомозі Україні у післявоєнному відновленні. Голова ради Іль-де-Франс відзначила, що під час візиту в Україну планує визначити конкретні проекти, які сторони будуть розвивати.

  Денис Шмигаль: Паризький регіон Франції допоможе у відновленні Київщини та Чернігівщини Денис Шмигаль: Паризький регіон Франції допоможе у відновленні Київщини та Чернігівщини Денис Шмигаль: Паризький регіон Франції допоможе у відновленні Київщини та Чернігівщини Денис Шмигаль: Паризький регіон Франції допоможе у відновленні Київщини та Чернігівщини Денис Шмигаль: Паризький регіон Франції допоможе у відновленні Київщини та Чернігівщини