• In English
 • Денис Шмигаль на Донеччині відкрив меморіальну стелу та нагородив бійців Національної гвардії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 липня 2020 року о 16:03

  Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль урочисто відкрив меморіальну стелу на території військової частини 3035 Східного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.

  В урочистостях також взяли участь: Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Міністр у справах ветеранів  Сергій Бессараб, Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, командувач Національної гвардії України Микола Балан, начальник Східного територіального управління Олег Сахон, командир військової частини 3035, почесні гості.

  Під час урочистостей Прем'єр-міністр поклав квіти до стели "Вічна пам'ять героям!", на якій викарбувані імена 89 героїв військових частини 3027, 3035 та 3057, які віддали своє життя за незалежність та цілісність України. Учасники урочистостей вшанували хвилиною мовчання пам'ять воїнів, що загинули за незалежність та цілісність України.

  Виступаючи на урочистостях, Денис Шмигаль нагадав, що за шість років війни 912 військовослужбовців Національної гвардії України були поранені, захищаючи територіальну цілісність нашої держави, 229 бійців загинули у боях з терористами. "Їх імена навічно занесені до списків військових частин Національної гвардії України, увічнені в назвах вулиць та шкіл, на меморіальних дошках та монументах", - зазначив він.

  Також очільник Уряду вручив військовослужбовцям Національної гвардії України державні нагороди, заохочувальні грамоти та відзнаки, Подяки Прем'єр-міністра та інші нагороди.

  Денис Шмигаль також ознайомився з матеріально-технічною базою та умовами служби у військовій частині 3035, її технікою та озброєнням.

  Денис Шмигаль на Донеччині відкрив меморіальну стелу та нагородив бійців Національної гвардії Денис Шмигаль на Донеччині відкрив меморіальну стелу та нагородив бійців Національної гвардії Денис Шмигаль на Донеччині відкрив меморіальну стелу та нагородив бійців Національної гвардії