• In English
 • Денис Шмигаль доручив розробити комплекс невідкладних заходів для ліквідації наслідків негоди в західних областях України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 червня 2020 року о 15:24

  Питання подолання наслідків негоди в західних областях України буде розглянуто на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбудеться 25 червня 2020 року під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

  В рамках підготовки до проведення засідання Денис Шмигаль доручив Міністру захисту довкілля та природних ресурсів Роману Абрамовському, Голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну, головам обласних державних адміністрацій та іншим відповідальним особам підготувати пропозиції щодо вжиття невідкладних заходів для подолання наслідків негоди на території західних областей України.

  «Комісія розгляне питання про надання допомоги постраждалим районам. Також очікується підняття рівня води на Дністрі. Ми маємо заздалегідь підготуватись до можливих наслідків», - сказав Денис Шмигаль.

  За інформацією ДСНС, інтенсивні опади в останні дні призвели до ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях. Найбільш складна ситуація спостерігається на території 12 районів Івано-Франківської області, у Вижницькому та Путильському районах Чернівецької області та у Стрийському районі Львівської області.

  Станом на 11:00 23 червня у 38 населених пунктах Івано-Франківської області підтоплено 43 житлових будинки, 92 дворогосподарства, 21 присадибна ділянка та понад 5 га сільгоспугідь. Негодою пошкоджені дороги та мости. У 4 населених пунктах Стрийського району Львівської області підтоплено понад 100 житлових будинків, 3 господарські будівлі, 19 підвальних приміщень та 18 дворогосподарств. У Вижницькому районі Чернівецької області стався порив дамби № 5, внаслідок чого підтоплено 28 домогосподарств.

  В Івано-Франківській та Чернівецькій областях оголошений «червоний» рівень небезпеки.

  Денис Шмигаль доручив розробити комплекс невідкладних заходів для ліквідації наслідків негоди в західних областях України