• In English
 • Денис Шмигаль доручив пришвидшити створення Е-платформи для іноземних студентів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 жовтня 2020 року о 14:29

  22 жовтня під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулась нарада з приводу запуску Єдиної міжвідомчої електронної платформи, яка покликана спростити процедуру вступу іноземних студентів до українських закладів вищої освіти. Участь у нараді взяли співробітники різних міністерств та відомств, зокрема, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства закордонних справ та Міністерства внутрішніх справ.

  Очільник Уряду наголосив, що створення прозорого та чіткого механізму вступу іноземних громадян – є важливою ланкою у реформуванні системи вищої освіти.

  «Іноземні студенти повинні мати рівні та прозорі умови вступу до українських вищих навчальних закладів без будь-яких корупційних складових. Створення електронної платформи для іноземних студентів має модернізувати систему вступу в напряму доступності та комфортності як для університетів та інститутів, так і для абітурієнтів. Це продовження курсу українського Уряду у сфері цифровізації», - зазначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль доручив міністерствам пришвидшити роботу зі створення єдиної міжвідомчої електронної платформи для іноземних студентів, щоб якомога швидше ліквідувати будь-які прояви корупції у цій сфері.

  «Зрозумілі для всіх учасників процесу правила вступу для іноземців – це також про створення позитивного іміджу нашої країни. Такий крок сприятиме популяризації здобуття вищої освіти в Україні», - зазначив Прем’єр-міністр.

  Окрім цього, Глава Уряду доручив Міністерству освіти і науки у співпраці з МВС, МЗС та Мінцифри розробити впровадження електронних запрошень на навчання, що сприятиме упередженню зловживань у цій сфері.