• In English
 • Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 13:13

  У присутності Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 27 жовтня відбулося відкриття Центру безпеки громадян на території смт Очеретине Покровського району Донецької області. На події також були присутні голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

  Будівництво об’єкту реалізовано в межах Меморандуму про співпрацю між Донецькою облдержадміністрацією та Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Центр безпеки громадян допоможе швидко реагувати на виклики, розв’язувати питання щодо захисту населення і території громади.

  «Сьогодні ми відкриваємо вже 16-й Центр безпеки на Донеччині. Ця область є лідером за їх кількістю. Центри безпеки в територіальних громадах об’єднають функції посилення громадської безпеки, захисту від пожеж та надзвичайних ситуацій і надання екстреної меддопомоги. Мета — цілодобове реагування на запит про екстрену допомогу в проміжок часу до 20 хвилин. Завдання Уряду — розширити кількість Центрів, які гарантуватимуть безпеку, комфорт і стабільність мешканцям громад», — зазначив Денис Шмигаль.

  Спеціалізацією таких Центрів безпеки є забезпечення гасіння пожеж, ліквідація надзвичайних ситуацій, забезпечення охорони прав і свобод людини, протидія злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території населених пунктів.

  Загалом на території Донецької області заплановано створити 28 Центрів безпеки громадян.

  Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу Денис Шмигаль: Центри безпеки в громадах дозволять цілодобово реагувати на запити про екстрену допомогу